امروز دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ و ساعت ۰۲:۱۰ می باشد

چند خط درباره طراح فارس

گروه طراح فارس با کادری مجرب و هفت سال سابقه درخشان در امر طراحی گرافیک ، توسعه وبسایت ، اپلیکیشن های ویندوز ، آی او اس و اندروید آماده انجام سفارشات شما می باشد .

وحــیـــد رضــایــــی مــدیــریـت گــروه طــراحـان فـــارس

نویسنده : وحید رضائی بازدید : ۱۶ آبان ۱۳۹۴ بدون نظر

عذر خواهی تلگرام از ایران

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( به این نوشته ستاره بدین )
Loading...

telegram-news

مشکل تلگرام

در طول یکی دو هفته گذشته اختلالی در شبکه تلگرام برای ایران بوجود آمد ، که عده از مردم پیگیر شدند و دولت را مسئول این اختلال دانستند .

پاسخ وزیر ارتباطات :

وزیر ارتباطات در پاسخی رسمی ، اختلال در سه مسیر ارتباطی بین المللی ایران با شبکه جهانی اینترنت یعنی خلیج فارس، باب المندب و ترکیه را باعث بروز مشکلات در تلگرام دانست.

نظرییه پاول دوروف مدیر تلگرام :

پاول دوروف، در یک توئیت در حساب کاربردی خود اعلام کرده بود دولت ایران از آنها درخواست کرده که اطلاعات کاربران را در اختیار آنها قرار دهد و به دلیل مخالفت این سرویس، مسئولان ایران تلگرام را در ایران فیلتر کرده اند.

عذر خواهی تلگرام از ایران :

اما روز گذشته، آقای دوروف با عذرخواهی از این گفته ها، آنها را عجولانه خواند !

در بیانیه منتشر شده توسط تلگرام آمده است که ادعای قبلی مدیر این برنامه که در حساب کاربری وی مبنی بر مسدود شدن تلگرام در ایران منتشر شده بود غیر دقیق و عجولانه بوده است و به همین دلیل از بابت آن عذرخواهی می کنند. همچنین کارشناسان تلگرام، ادعای مقامات دولتی ایران درباره اختلال در سه مسیر ارتباطی بین المللی ایران با شبکه جهانی اینترنت یعنی خلیج فارس، باب المندب و ترکیه و مختل شدن دسترسی به سرویس هایی از جمله تلگرام را تائید کرده و آن را محتمل می دانند. با این حال در این بیانیه هم آمده است که در حال حاضر سرویس تلگرام در ایران مجددا برقرار شده و مشکلی از این لحاظ مشاهده نمی شود.

همچنین آنها در پاسخ به این جمله که دولت ایران از تلگرام درخواست کرده کانال های غیر اخلاقی را مسدود کنند اعلام کرده اند مسدود سازی کانال های غیر اخلاقی یکی از سیاست های تلگرام است و در نتیجه معامله ای در این مورد با ایران صورت نگرفته است.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


من عاشق طراح فارسم