امروز دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ و ساعت ۰۲:۰۱ می باشد

چند خط درباره طراح فارس

گروه طراح فارس با کادری مجرب و هفت سال سابقه درخشان در امر طراحی گرافیک ، توسعه وبسایت ، اپلیکیشن های ویندوز ، آی او اس و اندروید آماده انجام سفارشات شما می باشد .

وحــیـــد رضــایــــی مــدیــریـت گــروه طــراحـان فـــارس

نویسنده : وحید رضائی بازدید : ۳۰ آبان ۱۳۹۴ بدون نظر

۴ نکته کلیدی در سئو عنوان صفحه

1 vote, average: 1٫00 out of 51 vote, average: 1٫00 out of 51 vote, average: 1٫00 out of 51 vote, average: 1٫00 out of 51 vote, average: 1٫00 out of 5
Loading...

۴ نکته کلیدی در سئو عنوان صفحه

۱- نام شرکت را در عنوان صفحه قرار بدید

عنوان صفحه اصلی سایت شما باید نام شرکت را در ابتدای خودش داشته باشه

۲- استفاده از اعداد در عنوان صفحه

استفاده از اعداد در ابتدای عنوان صفحه کاربرد صفحات را بیشتر میکنه بطور مثال مطلبی با عنوان ۴ نکته کلیدی در سئو عنوان صفحه افراد را به بازدید صفحه شما ترغیب میکنه چون میدونند که چه انتظاری از صفحه شما باید داشته باشن.

۳- از عنوان صفحه تکراری خودداری کنید

این موضوع  بسیار مهمه تا جاییکه گوگل در وبمستر خود صفحاتی که عنوان یکسانی دارند را شناسایی کرده و تذکر میدهد، اگر تعداد صفحات شما بسیار زیاده و امکان تعیین عنوان صفحه بصورت دستی برای شما وجود نداره حداقل برای صفحه اول و صفحات مهم سایت عنوان صفحه را مشخص کرده و نکات سئو را مدنظر قرار بدید.

۴- عنوان صفحه مرتبط با مطالب سایت باشه

نوشتن عنوان صفحه با رعایت تمام نکات سئو و جذابیت بالا اگه در ارتباط با مطلب صفحه نباشه ارزشی نداره. کابران انتظار دارن تا عنوان صفحه چکیده ای از محتوای صفحه باشه و در صورتیکه با محتوایی غیرمرتبط روبرو بشن به سرعت صفحه شما را ترک میکنن و این امر باعث بدتر شدن رتبه شما در نتایج جستجو خواهد شد.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


من عاشق طراح فارسم