امروز پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ و ساعت ۲۲:۴۴ می باشد

چند خط درباره طراح فارس

گروه طراح فارس با کادری مجرب و هفت سال سابقه درخشان در امر طراحی گرافیک ، توسعه وبسایت ، اپلیکیشن های ویندوز ، آی او اس و اندروید آماده انجام سفارشات شما می باشد .

وحــیـــد رضــایــــی مــدیــریـت گــروه طــراحـان فـــارس

نویسنده : وحید رضائی بازدید : ۵ آذر ۱۳۹۴ بدون نظر

سئو برای بهینه سازی فروشگاه اینترنتی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( به این نوشته ستاره بدین )
Loading...

سئو برای بهینه سازی فروشگاه اینترنتی

سئو برای بهینه سازی فروشگاه اینترنتی

سئو برای بهینه سازی فروشگاه اینترنتی

۱- بهینه سازی برچسب متا

هر یک از صفحه های سایتتان را با یک عنوان و توضیح منحصر به فرد برچسب گذاری کنید. شما می توانید برچسب های متا (Meta Tags) را در قسمت Head کد HTML تان درج کنید .

۲- عنوانی منحصر به فرد به فروشگاه تان اضافه کنید

باید چیزی در توضیحات یا عناوین فروشگاه شما باشد که در سایر فروشگاه ها نیست. سعی کنید با ارائه برخی تصاویر منحصر به فرد و محتوای متنی که خودتان نوشته اید، شاخص باشید.

۳- سرعت لود شدن سایت خیلی مهم است

بازدید کنندگان سایت ها  همیشه از بازدید سایت هایی که سریع بارگذاری میشوند لذت میبرند. یک فروشگاه اینترنتی سنگین که با کندی بارگزاری میشود، یکی از دلایل از دست دادن مشتری است.

۴- لینک های داخلی را فراموش نکنید

لینک های داخلی برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مهم هستند. همان لینک هایی که شما در صفحات مختلف درج میکنید و بازدید کننده را به صفحات دیگر سایتتان میبرید.

۵- بهینه سازی آدرس صفحات

ساختار نشانی وب (URL) هنوز هم یک عامل مهم در سئو است، پس مطمئن شوید که آنها را به درستی تنظیم می کنید. از تعدادی واژگان کلیدی توصیفی در نشانی های وب تان استفاده کنید، اما از نشانی هایی که بیش از اندازه طولانی هستند بپرهیزید.

 

 

 

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


من عاشق طراح فارسم